Aksu Temizlik

Yıllardır güvenilir ve titiz bir firma olarak müşterilerimizin, çalışma ve yaşam alanlarına en son teknolojiyle sunduğumuz hizmetlerimizle kaliteden ödün vermeyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Aksu Temizlik Şirketi, evinizi, iş yerinizi, ofisinizi ve benzeri alanları daha ferah hale getirmek için en doğru temizlik malzemeleri ve ekipmanlarımızla Aksu semtinde faaliyet vermektedir. Genel ev ve ofis temizliği, bina içi ve dışı temizlik ve birçok özel ve resmi kuruluş binalarının temizliğini üstlenerek yaşam kalitenizi yükseltecek hizmetler sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle ve en doğru, kaliteli temizlik malzemelerimizle, en doğru şekilde, detayla, her noktaya önem göstererek, sizlere sağlıklı, temiz, yaşam alanları bırakıyoruz.
Aksu Temizlik Şirketi, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla özellikle Aksu semti ve çevresinde bulunan diğer temizlik firmalarından ayrılarak, uzman çalışanlarıyla ve son teknoloji temizlik malzemeleriyle hizmetinizdedir. Eviniz veya işyerinizde, geminizde veya garajınızda her ihtiyaç duyduğunuz yerde; İnşaat, boya-badana işlemleri, tadilat ya da bir etkinlik sonrası gerek duyduğunuz bütün temizlikle biz ilgileniyoruz. Sizlere bu konuda memnuniyet garantisi veriyoruz.
Temizletmek istediğiniz alanlar için uygun olduğunuz saat ve günü belirleyerek şirketimize bir telefon kadar yakın olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak, hangi alan için nasıl bir hizmet alabileceğinizi öğrenmek, fiyatlar ve ödeme koşulları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki her temizlik gerçek anlamda bir temizlik olmayabilir. Size AİDA Aksu Temizlik Şirketi, bu anlamda en iyisini sunarak, çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz.
Open chat