İnşaat Sonrası Temizliği

Antalya Temizlik - Antalya Temizlik Şirketi - Antalya Temizlik Şirketleri
Antalya Temizlik - Antalya Temizlik Şirketi - Antalya Aida Temizlik

İnşaat Sonrası Temizliği

Evinizde ya da iş yerinizde tadilat yaptınız ya da ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız, pencereleriniz is ve kir içinde, etiket bant, alçı artıkları, fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış, mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfekte edilmesi gerekiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin.
İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde, sektöründe önde gelen firmalardan olan Aida Temizlik Şirketi, siz değerli halkımıza her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş ve bu felsefesinden asla taviz vermemiştir. Daire veya iş yerinizin inşaat ve tadilat sonrası temizliği özen ve dikkat isteyen bir iş olup bu güne kadar  yapmış olduğumuz projelerimiz için müşteri hizmetlerimizin yapmış olduğu araştırmada, %97 tam memnuniyet ile buyük başarı sağlanmıştır.
Sizlere de, bu hizmetlerimizden ihtiyaç duymanız halinde en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız güç ile sürdürmekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Antalya ev temizliği hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Antalya temizlik şirketleri arasındaki farkımızı sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yakından takip edebilirsiniz.
Antalya temizlik hizmetleri için hizmetlerimiz sayfasını inceleyiniz. Ofis temizlik , inşaat sonrası temizliği , halı yıkama vb. hizmetlerimizden faydalanın.
2006 yılında Antalya’da hizmet vermeye başlayan Aida Temizlik Şirketi her alanda müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Müşteri odaklı, kaliteli hizmet sunması sebebiyle sektörün önde gelen isimlerinden olmayı başarmıştır. Yılların verdiği tecrübe ve donanımlı personeli ile müşterilerinin memnun kaldığı hizmetleri sunmaya devam ediyor. Antalya’nın çevrelerine de hizmet vermektedir.
Aida temizlik şirketi yenilenen web sitesi ile sizlere ön bilgi vermek ve daha faydalı olmak için 7/24 çalışmaktadır. Sitemizden gerekli bilgileri alabilir, merak ettiğiniz hususlar ve randevu almak için bizi arayabilirsiniz.